У Містратегпромі відбулася нарада з питань, пов’язаних із запуском КА “Січ-2-30”

Новини

Віце-прем’єр-міністр України – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський провів 20 липня нараду з питань, пов’язаних із запуском космічного апарата (КА) “Січ-2-30” та створенням супутникової системи “Січ-2-1”.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Було заслухано доповіді очільників ДКА, КБ “Південне”, представників генерального замовника та інших зацікавлених структур щодо поточного стану справ із підготовки до виведення КА на орбіту, створення космічної системи та її наземного сегмента.

Наразі набув чинності контракт на надання пускових послуг з компанією ISILaunch та перераховано авансовий платіж. Здійснюються роботи, пов’язані з електричною та механічною ув’язкою КА та ракети-носія (РН). Нині триває погодження Документа контролю інтерфейсів з ув’язки КА та РН, вирішуються інші проблемні питання.

КБ “Південне”, відповідно до деталізованого графіка, завершує роботи з тестування КА “Січ-2-30”. Відбуваються роботи з його адаптації з РН.

Триває підготовка наземного сегмента Національного центру управління та випробувань космічних засобів до запуску КА “Січ-2-30”. Ідеться про створення Центру управління польотами для управління КА “Січ-2-30” (орієнтовний термін завершення робіт – серпень 2021), доопрацювання програмного забезпечення та підсистеми інформаційного супроводження, а також підготовку персоналу.

Крім того, здійснюється робота з Міноборони України щодо доставлення “Січ-2-30” і наземного технологічного обладнання від ДП “КБ “Південне” до місця пуску РН у США.

Робиться все, щоб завдання Президента України щодо виведення КА “Січ-2-30” у рік 30-тиріччя Незалежності України було виконано.

Підписуйтесь на нас в Telegram: тут найцікавіші аерокосмічні новини!

Поділитися новиною: