Китайські астронавти вийшли у відкритий космос і побили свій рекорд

Новини

Екіпаж китайської місії «Шеньчжоу-18» (Shenzhou-18) здійснив свій перший вихід за межі орбітальної космічної станції «Тяньгун» (Tiangong) і встановив новий рекорд найдовшого перебування у відкритому космосі китайських астронавтів.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє CGTN.

Троє тайконавтів виконували завдання у відкритому космосі впродовж майже 8,5 годин. За цей час вони встановили панелі для захисту зовнішнього обладнання станції, зокрема, електрогенераторів, від космічного сміття та перевірили справність зовнішніх приладів і засобів.

Астронавти виконували завдання за підтримки роботизованої руки космічної станції та наземного персоналу.

Цей вихід за межі «Тяньгун» став 15-м виходом китайських астронавтів у відкритий космос від початку функціонування орбітальної станції.

У повідомленні йдеться, що екіпаж «Шеньчжоу-18», який залишатиметься на навколоземній орбіті до кінця жовтня, продовжить проводити наукові експерименти, випробування, виходи у відкритий космос та виконувати інші завдання.

Першим китайським астронавтом, який вийшов за межі космічного корабля, був Чжай Чжиган із екіпажу місії «Шеньчжоу-7», котрий 27 вересня 2008 року здійснив 19-хвилинний вихід у відкритий космос.

Підписуйтесь на нас в Telegram: тут найцікавіші аерокосмічні новини!

Поділитися новиною: