Космічну «вантажівку» Cygnus запустять 29 січня на МКС

Новини
NASA, SpaceX і компанія Northrop Grumman 29 січня планують здійснити наступний запуск корабля Cygnus для відправки на Міжнародну космічну станцію матеріалів для проведення наукових досліджень, продовольства та обладнання.

Про це повідомляється на сайті NASA, передає Укрінформ.

Запуск вантажного корабля здійснять за допомогою ракети-носія Falcon 9 компанії SpaceX о 12:29 за часом Східного узбережжя США (о 20:29 за київським часом) зі стартового комплексу SLC-40 на мисі Канаверал у штаті Флорида. Він прибуде на МКС 31 січня.

У рамках місії корабель Cygnus доставить на МКС близько 3,7 тонни корисного навантаження і пробуде у складі її орбітального угруповання до травня.

Цей політ до МКС стане вже 20-м для космічної “вантажівки” корпорації Northrop Grumman і першим на РН Falcon 9. До цього Cygnus на МКС доставляла РН Antares та три рази РН Atlas V. У подальшому корпорація Northrop Grumman у співпраці з американською компанією Firefly Aerospace має намір створити оновлену версію ракети Antares 330, що дозволить вирішити питання залежності від іноземних постачальників обладнання.

Підписуйтесь на нас в Telegram: тут найцікавіші аерокосмічні новини!

Поділитися новиною: