Virgin Galactic запустила п’ятий комерційний рейс у космос

Новини
Компанія Virgin Galactic у четвер, 2 листопада, здійснила свій п’ятий комерційний суборбітальний космічний політ в рамках місії Galactic 05.

Як передає Укрінформ, про це компанія повідомила у соцмережі Х (колишній Твіттер).

Місія Galactic 05 стартувала з космодрому «Америка» в штаті Нью-Мексико у США за допомогою літака-розгінника. Далі відбулося відстикування космольота від носія, після чого він за допомогою свого двигуна самостійно піднявся на висоту 80-90 км.

Cам політ тривав близько години. Пасажири лайнера декілька хвилин перебували у невагомості та илгли бачити Землю на тлі чорноти космосу. Після цього місія повернулася на Землю.

Екіпаж VSS Unity складався з командира Майкла Масуччі, пілота Келлі Латімер та інструктора астронавтів Коліна Беннетта з компанії Virgin Galactic. Також на борту перебували троє комерційних пасажирів – американські дослідники Алан Стерн та Келлі Джерарді, а також неназваний франко-італійський громадянин.

Як повідомляв Укрінформ, на початку жовтня компанія Virgin Galactic здійснила четвертий комерційний рейс, відправивши чотирьох пасажирів у суборбітальний космос і повернувши їх назад на Землю.

Підписуйтесь на нас в Telegram: тут найцікавіші аерокосмічні новини!

Поділитися новиною: