У Львові відбудеться науково-практичний семінар на тему «Використання космічних технологій в інтересах національної економіки Карпатського регіону»

Новини

5 грудня 2019 року у Львівській політехніці відбудеться науково-практичний семінар на тему «Використання космічних технологій в інтересах національної економіки Карпатського регіону».

Про це повідомляється на сайті універститету.

З метою обговорення напрямів наукової співпраці та обговорення проблем підготовки і працевлаштування молодих фахівців спеціальності «Науки про Землю» Інституту геодезії цей семінар організовує кафедра вищої геодезії та астрономії (ВГА) спільно з Національним центром управління та випробувань космічних засобів (НЦУВКЗ).

Вже традиційно кафедра ВГА організовує семінари такого типу, де беруть участь провідні вчені та спеціалісти національних і зарубіжних наукових центрів, щоби зміцнити зв’язок кафедри та її випускників із провідними науковими центрами та виробництвом. З ініціативи кафедри ВГА проведено круглі столи за участю провідних вчених із Центру космічних досліджень Польської академії наук, організовано зустрічі з астронавтами Леонідом Каденюком, Гайдемарі Стефанишин-Пайпер, із науковцями НАНУ, зокрема з космічним біологом Надією Адамчук-Чалою, представниками КБ «Південне» тощо.

Певні акценти на семінарі буде поставлено на питаннях наукової співпраці в рамках підписаної Угоди між Львівською політехнікою та НЦУВКЗ, а також підготовки на сучасному етапі магістрів на кафедрі ВГА – «Космічний моніторинг Землі».

За участю спеціалістів НЦУВКЗ буде розглянуто важливі питання.

  1. Моніторинг земної поверхні за результатами дистанційного зондування Землі в інтересах народного господарства, зокрема з питань екології та природних ресурсів, об’єктів інфраструктури, сільського та лісового господарства, водних ресурсів тощо.
  2. Навігаційне та координатне забезпечення регіону з метою контролю руху та управління наземного транспорту, розробки корисних копалин, землекористування за даними мережі станцій НЦУВКЗ.
  3. Обговорення напрямів співпраці та використання спільних наукових проектів НЦУВКЗ, державних органів влади, органів місцевого самоврядування, закладів вищої освіти, наукових установ та комерційних структур в інтересах розвитку регіону.

Семінар відбуватиметься в головному корпусі Національного університету «Львівська політехніка» з 10:00 до 17:00 (аудиторії 226, 204), реєстрація з 9:30 біля Актової зали головного корпусу.

Телефон для контактування: +380677008528 – Любов Миколаївна Янків-Вітковська, доцент кафедри ВГА.

Підписуйтесь на нас в Telegram: тут найцікавіші аерокосмічні новини!

Поділитися новиною: