У Дніпрі проведуть “космічний” марафон Dnipro Space Weekend

Новини

Триденний марафон різних заходів Dnipro Space Weekend, присвячений космічній тематиці, відбудеться у Дніпрі з 12 по 14 квітня. Його гасло – «Без Дніпра нічого не злітає».

«Цим заходом, який організовуємо до Міжнародного дня космонавтики (12 квітня), привертаємо увагу широкого кола містян різного віку до космічної тематики як візитівки нашого міста і наголошуємо, що Дніпро – це справді космічна столиця України. Тому за допомогою Dnipro Space Weekend розвиваємо цей бренд міста. Вдячні нашим партнерам, які долучилися й підтримали цей захід. Це понад 20 комерційних і некомерційних підприємств та установ, закладів освіти. Плануємо проводити Dnipro Space Weekend щорічно та розширювати його тематичну програму», – розповіла під час прес-конференції 10 квітня керівник туристичного напрямку КП «Агентство розвитку Дніпра» Анна Колєда.

Серед заходів Dnipro Space Weekend – відкриті тематичні уроки, лекції, конкурси для школярів, автобусні та пішохідні екскурсії містом, які проведе перша міська школа гідів Dnipro City Walks, захід до Дня космонавтики від організаторів фестивалю Book Space (цікаві книжки на космічну тематику, дискусії, презентації, лекції), а також танцювальний флешмоб від творчих колективів міста «Дніпро – це космос», космічні вечірки у розважальних закладах тощо.

Серед партнерів Dnipro Space Weekend і державне підприємство «Конструкторське бюро «Південне» – одне з найвідоміших у світі науково-конструкторських підприємств із розробки ракетно-космічної техніки.

Як сказала начальник відділу науково-технічної інформації КБ «Південне» Уляна Тучина, «символічно, що Dnipro Space Weekend відбудеться у дні, коли наше підприємство відзначає 65-річчя».

Джерело

Підписуйтесь на нас в Telegram: тут найцікавіші аерокосмічні новини!

Поділитися новиною: