Колективу Мінстратегпрому представили нового керівника

Новини

23 березня Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економіки України Юлія Свириденко представила колективу Мінстратегпрому нового Міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Олександра Камишіна.

Про це повідомляється на сайті Мінстратегпрому.

Перший віце-прем’єр-міністр України наголосила, що новий керівник Мінстратегпрому має перезапустити роботу відомства та трансформувати його відповідно до потреб воюючої країни.

Юлія Свириденко зазначила, що Олександр Камишін очолював АТ «Укрзалізниця» в найскладніші часи й проявив себе як ефективний керівник.

«Олександр Камишін проявив неабиякі лідерські якості, очолюючи «Укрзалізницю», тепер перед ним стоїть новий виклик – змінити підходи до роботи Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості й зробити все можливе, щоб у найкоротші строки забезпечити армію зброєю українського виробництва», –заявила посадовиця.

Юлія Свириденко також подякувала за роботу Павлу Рябікіну, який очолював Міністерство до цього.

Олександр Камишін у своєму виступі наголосив, що Мінстратегпром має стати важливим драйвером розвитку української економіки. Нині, за словами Міністра, ключове завдання Мінстратегпрому полягає у створенні передумов для якнайшвидшої перемоги України.

«Мінстратегпром буде одним із передових міністерств, а оборонно-промисловий комплекс, як державний сектор, так і приватний, після нашої перемоги має стати лідером відновлення української економіки. Ми разом це зробимо!» – сказав Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олександр Камишін.

Нагадаємо, 21 березня Верховна Рада України призначила Олександра Камишіна на посаду Міністра з питань стратегічних галузей промисловості України.

Підписуйтесь на нас в Telegram: тут найцікавіші аерокосмічні новини!

Поділитися новиною: