Український літак «Мрія» з’явився у Microsoft Flight Simulator

Новини

У понеділок, 27 лютого, Microsoft Flight Simulator офіційно презентував нове DLC для Microsoft Flight Simulator ― Ан-225 «Мрія».

Про це повідомляється у Фейсбуці ДП “Антонов”, передає Укрінформ.

Зазначається, що проєкт став можливим завдяки злагодженій та інтенсивній роботі команди Microsoft Flight Simulator спільно з проєктною командою «Антонова», сприяння Міністерства цифрової трансформації України і підтримки та експертизи наших пілотів і інженерів, які допомогли зробити поведінку літака реалістичнішою.

Командир екіпажу Ан-225, шеф-пілот Дмитро Антонов та пілоти Кирило Волегов, Євген Башинський, штурман Сергій Нечаєв мали змогу протестувати цифрову «Мрію» на реалістичність польоту.

“Відновлення авіалегенди було непростим та тривалим процесом, над яким працювали кілька кваліфікованих команд з усього світу. Багато годин роботи розробки моделі, запис звуку, детальний дизайн – усе для того, щоб кожен зміг максимально реалістично відчути себе у ролі пілота найбільшого у світі літака, почути звук його двигунів, оглянути кабіну і вантажну рампу”, – розповіли в пресслужбі держпідприємства.

В “Антонові” також поінформували, що компанія Microsoft вирішила направити усі кошти від продажу доповнення “Mryia add-on” в Microsoft Flight Simulator на спеціальний рахунок для відбудови Ан-225.

Підписуйтесь на нас в Telegram: тут найцікавіші аерокосмічні новини!

Поділитися новиною: