Пішов з життя екс-директор Харківського авіазаводу Павло Науменко

Новини

На 57-му році життя раптово помер колишній генеральний директор Харківського державного авіаційного виробничого підприємства Павло Науменко.

Про це повідомило ХДАВП на своїй сторінці у Facebook.

Павло Олегович почав працювати на Харківському авіаційному заводі у 1988 році, одразу після закінчення Харківського авіаційного інституту, отримавши спеціальність інженера-механіка.

Починав майстром виробничої дільниці в агрегатно-складальному цеху ХАЗу. В цей час тут запустили в серійне виробництво Ан-72, який став основою для цілого сімейства багатоцільових літаків Ан-72/74…

Через 14 років Павло Олегович очолив Харківське державне авіаційне виробниче підприємство.

Посаду генерального директора ХДАВП займав 5 років – з 8 липня 2002 по 8 травня 2007 року.

Був нагороджений почесним званням «Кращий роботодавець 2003 року». Став лауреатом нагороди «Aviation Week and Space Technology» (США) за успіхи в просуванні на міжнародному ринку Ан-140 ― першого пасажирського літака, який було розроблено та вироблено в незалежній Україні. Нагороджений золотою медаллю Societe d’Encouragement pour L’industrie Nationale.

Він запам’ятався, як успішний керівник, кандидат технічних наук, академік Інженерної академії України, доцент Національного аерокосмічного університету (ХАІ), автор статей про авіацію та авіабудування, автор книги «Дневник авиатора. Начало»

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Павла Олеговича.

Підписуйтесь на нас в Telegram: тут найцікавіші аерокосмічні новини!

Поділитися новиною: