Пам’яті Віталія Євгеновича Васильєва

Сторінки історії

Рік тому, 7 листопада 2021 року, пішов з життя Генеральний директор Всеукраїнської громадської організації «Аерокосмічне товариство України» Віталій Євгенович Васильєв.

В.Є. Васильєв народився 4 лютого 1947 року в м. Чорткові, Тернопільської області. Трудову діяльність розпочав в 1964 р. на заводі «Електроапаратури». В 1966 р. поступив, а в 1971 році закінчив Чернівецький Державний університет ім. Ю. Федьковича за фахом інженер фізик-оптик. Після закінчення університету служив в армії. Після демобілізації працював на різних посадах на підприємствах промисловості та в наукових організаціях в т.ч. Держпостачі України, а з 1984 р. заступником директора інституту кібернетики НАН України.

Останні 20 років працював Генеральним директором громадської організації «Аерокосмічне товариство України» (АКТУ). Разом з Президентами АКТУ Героєм СРСР, льотчиком-космонавтом Жолобовим В.М. і Героєм України, космонавтом Каденюком Л.К. багато зробив для становлення та зміцнення нової організації незалежної України, пошуку нових форм роботи з ветеранами галузі та молоддю, проведенню науково-практичних конференцій, форумів, конкурсів зустрічей з видатними вченими, дослідниками космосу, космонавтами  різних країн. Багато уваги приділяв заохоченню та відзначенню кращих працівників в тому числі  галузевими відзнаками: «Ветеран космічної галузі», «Почесний працівник космічної галузі», «Зірка космонавта Л. Каденюка» та інші.

Пам’ятаємо…

Підписуйтесь на нас в Telegram: тут найцікавіші аерокосмічні новини!

Поділитися новиною: