Едуарду Кузнєцову присвоєно звання «Почесний доктор Honoris causa ЧНУ імені Ю. Федьковича»

Новини

4 жовтня 2022 року у Мармуровій залі ЧНУ ім. Юрія Федьковича відбулося урочисте нагородження і вітання з присвоєнням звання «Почесний доктор Honoris causa Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича» голові Громадської ради при ДКА, першому віце-президенту Аерокосмічного товариства України, заступнику Генерального директора НКАУ з 1995 по 2010 рік Едуарду Івановичу Кузнєцову.

Про це повідомляє сайт ДКА.

Едуард Іванович закінчив ЧНУ за спеціальністю фізик-оптик в 1971 році.

Після створення в 1992-му році Національного космічного агентства України, Едуард Іванович Кузнєцов за пропозицією Генерального директора НКАУ Володимира Павловича Горбуліна включився в процес формування космічного відомства країни і Першої космічної програми України.

З вересня 1992 року по липень 1995-го Е.І. Кузнєцов стрімко пройшов посади головного спеціаліста, помічника гендиректора і начальника управління справами. З липня 1995 року по квітень 2010 року – заступник Генерального директора НКАУ. З 2010 р. – радник Генерального директора НКАУ, з 2011 р. по т. ч. – радник Голови ДКА. З 2019 р. – голова Громадської ради ДКА.

З ім’ям Кузнєцова пов’язані: формування космічного відомства країни і галузі, підготовка польоту в космос першого космонавта України Леоніда Каденюка, заключення перших міжнародних контрактів за проектами «Морський старт» і «Дніпро», успішне проходження через парламент космічних програм і законодавчих актів, участь України в світових авіакосмічних салонах і форумах, проведення міжнародних переговорів на найвищих рівнях, підписання двосторонніх документів про співпрацю з провідними космічними країнами і міжнародними організаціями, проведення масштабних заходів з молоддю і ветеранами, спілкування з журналістами і громадськістю.

Наші вітання!

Підписуйтесь на нас в Telegram: тут найцікавіші аерокосмічні новини!

Поділитися новиною: