Європейське космічне агентство застосує доробок українського школяра

Новини

Скриптом, удосконаленим семикласником із Києва Артемом Шелестовим для Європейського космічного агентства, зможуть користуватись науковці з усього світу.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на прес-службу Малої академії наук України.

“Модифікований скрипт дозволить із супутників точніше відрізнити здорову рослинність від хворої. За свою роботу Артем Шелестов посів перше місце серед 341 учасника на Всеукраїнському конкурсі “Еко-погляд” Малої академії наук України, що проводився у дистанційному форматі. Школяр дослідив кореляцію між зеленими насадженнями і якістю атмосферного повітря міста Києва”, – зазначається в повідомленні.

Як наголосив у цьому зв’язку президент Малої академії наук України Станіслав Довгий, “сьогодні зміни клімату, екологічні проблеми – це питання №1 у світі”.

Всеукраїнський конкурс “Еко-погляд” започатковано у 2019 році. Його мета – популяризація знань з екології, географії, дистанційного зондування Землі та суміжних галузей науки, підтримка обдарованих дітей і учнівської молоді, залучення їх до науково-дослідної діяльності.

У рамках “Еко-погляду” всі учасники пройшли онлайн-курс на платформі Canvas. Під час навчання учні аналізували супутникові знімки сервісу EO Browser та отримали базові знання з екології. Окрім того, працівники лабораторії протягом року надавали консультації усім учасникам конкурсу.

Підписуйтесь на нас в Telegram: тут найцікавіші аерокосмічні новини!

Поділитися новиною: