«Авіалінії Антонова» припиняють співпрацю зі своїм генеральним торговим агентом – компанією «Dreamlifts Ltd»

Новини

ДП «АНТОНОВ» повідомляє, що термін підписаного в 2016 році поточного договору з генеральним торговим агентом – компанією «Dreamlifts Ltd» щодо надання послуг з перевезень літаками Ан-124-100, Ан-225 та Ан-22 добігає кінця 29 лютого 2020 року.

Протягом усього періоду співпраці «Dreamlifts Ltd» незмінно виявляв компетентність при роботі на ринку авіаційних перевезень надважких та великогабаритних вантажів. ДП «АНТОНОВ» вдячний «Dreamlifts Ltd» за вагомий внесок у розвиток цієї ефективної співпраці з надання послуг замовникам «Авіаліній Антонова» в усьому світі, яка тривала більше трьох років.

«Авіалінії Антонова» з головним офісом у Києві буде продовжувати експлуатацію цих унікальних вантажних літаків та забезпечувати їх роботу на світовому ринку.

«Авіалінії Антонова» планують розвивати свій бізнес, використовуючи внутрішні джерела та запрошуючи до співпраці міжнародних, добре відомих досвідчених фахівців, які вже багато років взаємодіють з ДП «АНТОНОВ», для забезпечення присутності на ринку авіаперевезень надважких та великогабаритних вантажів по всьому світу. Подробиці будуть повідомлені пізніше.

Директор «Авіаліній Антонова» Михайло Харченко зазначає: “Керівництво «DreamliftsLtd» вирішило не продовжувати співпрацю з ДП «АНТОНОВ» після завершення терміну поточного договору. Вони мають право на це. Ми дуже дякуємо нашим колегам з «Dreamlifts» за співпрацю та підтримку «Авіаліній Антонова» протягом останніх трьох років. Ми бажаємо їм успіхів у майбутньому. «Авіалінії Антонова» продовжуватимуть пропонувати на ринку послуги парку надійних літаків Ан-124, які мають подовжені належним чином ресурси самостійно. Ми готові працювати з існуючими та потенційними замовниками та бачимо успішне майбутнє разом з ними”.

Подальші плани компанії прокоментував комерційний директор авіакомпанії Андрій Благовісний: “Досвідчена команда українських комерційних фахівців буде здійснювати продаж послуг літаків флоту авіакомпанії: Aн-124-100, Aн-225, Aн-22, Aн-26 та Aн-74 на світовому ринку. Замовникам ДП «АНТОНОВ», як і раніше, будуть надаватися високоякісні послуги, які базуються на глибоких знаннях та компетентностіспівробітників головного офісу авіакомпанії. Ми очікуємо плавний перехід для наших замовників та продовження гнучкого та персонального сервісу за існуючими та майбутніми контрактами”.

Головний офіс «Авіаліній Антонова» знаходиться у Києві.

У 2019 році «Авіалінії Антонова» відзначили тридцяту річницю з дня заснування авіакомпанії, коли вперше комерційні послуги Ан-124 «Руслан» були представлені на ринку. На теперішній час до складу флоту «Авіаліній Антонова» входять: сім літаків Aн-124-100, включаючи модифікацію Aн-124-100M-150 вантажопідйомність до 150 т, неперевершений Ан-225 «Мрія», здатний перевозити вантажі вагою до 250 т, найбільший у світі турбогвинтовий літак Ан-22 «Антей» вантажопідйомністю 60 т, Aн-26 – 4.5 т та Aн-74T для перевезення до 44 пасажирів.

Більш детальна інформація про «Авіалінії Антонова» містяться в брошурі (http://antonov.kiev.ua/Antonov_Airlines_brochure.pdf).

Підписуйтесь на нас в Telegram: тут найцікавіші аерокосмічні новини!

Поділитися новиною: