NASA запустила онлайн-трансляцію збірки нового марсохода: можна поставити питання в чаті

Новини

Фахівці з Лабораторії реактивного руху NASA запустили онлайн-трансляцію збірки нового марсохода для місії «Марс-2020». Кожен може спостерігати за діями інженерів. Звуку в трансляції немає, але з понеділка по четвер вдень і ввечері в чаті можна поставити питання фахівцям.

Про це повідомляє hromadske.

Оснащений 23 камерами, ровер створений на базі конструкції «К’юріосіті». Старт місії «Марс-2020» заплановано на липень 2020 року, а посадка на поверхню планети має відбутися в лютому 2021 року. У межах програми планують знайти можливі сліди мікроорганізмів, а також вивчити геологічні процеси на планеті і перевірити технології, які можуть бути використані за можливої висадки людей на планеті.

Апарати будуть працювати в 45-кілометровому кратері Езеро, який знаходиться на заході рівнина Ісіди і на північ від екватора. Це один з найдавніших районів на Марсі.

Зараз йде активна збірка ровера в стерильній кімнаті High Bay 1 в Лабораторії реактивного руху NASA. У кімнаті встановили веб-камеру, яка веде безперервну трансляцію всіх дій інженерів і технічних фахівців, що працюють з марсоходом.