![](https://space.com.ua/wp-content/uploads/2019/06/61910907_2975779522439921_6174095404456476672_n-730x486.png)
У Державному музеї авіації імені О.К.Антонова відкрився зал авіаційних симуляторів
У Державному музеї авіації імені О.К.Антонова відкрився зал авіаційних симуляторів.
Про це повідомляється на сторінці музею у Facebook.
Тепер кожен бажаючий може відчути себе справжнім пілотом літака або військовим льотчиком.
![](https://space.com.ua/wp-content/uploads/2019/06/62358031_2975781405773066_5773817169867440128_n.png)
Наразі доступні три кабіни. Дві з них називаються “Повітряний бій” і працюють на основі знаменитої гри “Іл-2 Штурмовик”. Відвідувачі можуть грати у парі, змагаючись один з одним, або удвох проти “комп’ютера”. Для вибору доступні різні моделі винищувачів та бомбардувальників часів Другої Світової Війни.
![](https://space.com.ua/wp-content/uploads/2019/06/62227710_2975781835773023_3002262614706225152_n.png)
Третя кабіна імітує двомісний літак українського виробництва “Аеропракт” А-22 і зроблена на основі “Microsoft Flight Simulator X”. Органи керування ідентичні тим, що встановлені у справжньому літаку.
![](https://space.com.ua/wp-content/uploads/2019/06/61876679_2975780472439826_6038020932029644800_n.png)
Вартість: 60 грн за 10 хвилин для “Повітряного бою” та 150 грн за 15 хвилин для “Аеропракту”. У вартість, за потреби, входить допомога фахового інструктора.
![](https://space.com.ua/wp-content/uploads/2019/06/62034737_2975782312439642_2680662795090919424_n.png)
Підписуйтесь на нас в Telegram: тут найцікавіші аерокосмічні новини!