США провели випробування міжконтинентальної ракети Minuteman III

Новини

Командування глобальних ударів Повітряних сил США (AFGSC) запустили міжконтинентальну балістичну ракету Minuteman III з бази Космічних сил США Ванденберг у Каліфорнії.

Як передає Укрінформ, про це йдеться у пресрелізі американського відомства.«Цей випробувальний запуск є частиною періодичних заходів, спрямованих на демонстрацію того, що засоби ядерного стримування Сполучених Штатів є безпечними, надійними та ефективними для стримування загроз у 21-му столітті та є заспокоєнням наших союзників. Такі випробування проводилися понад 300 разів раніше, і це випробування не є результатом поточних подій у світі», – заявили в AFGSC.

Зазначається, що запуск Minuteman III був здійснений у п’ятницю, 10 лютого, о 09.01 годині за київським часом.

Ба більше, балістична ракета пролетіла близько 6 760 км до полігону на атолі Кваджалейн в Маршаллових островах у Тихому океані.

На борту самої ракети не було боєголовок.

A team of Air Force Global Strike Command Airmen launched an unarmed Minuteman III intercontinental ballistic missile equipped with a test reentry vehicle at 11:01 P.M. Pacific Time Feb. 9 from Vandenberg Space Force Base, Calif. This test launch is part of routine and periodic activities intended to demonstrate that the United States’ nuclear deterrent is safe, secure, reliable and effective to deter twenty-first century threats and reassure allies(U.S. Air Force Photo by Airman 1st Class Ryan Quijas)

Як відомо, випробування Minuteman III, відоме як Glory Trip, зазвичай проводиться кілька разів на рік для оцінки надійності міжконтинентальної балістичної ракети.

Попередній запуск Minuteman III відбувся у серпні минулого року.

Підписуйтесь на нас в Telegram: тут найцікавіші аерокосмічні новини!

Поділитися новиною: