Український «Руслан» доставив на стартовий майданчик супутник Airbus

Новини

Українська авіакомпанія «Антонов» – світовий лідер з перевезень негабаритних і надважких вантажів – продовжує виконувати повітряні перевезення аерокосмічних компонентів.

Про це повідомляється у Facebook.

«Антонов» у співпраці з логістичною компанією Bollore Logistics Space перевезли цивільний телекомунікаційний супутник на борту одного зі своїх літаків Ан-124-100-150 з Тулузи, Франція, до стартово-посадкового майданчику NASA у Тітусвіллі, США, де планується його запуск американською аерокосмічною компанією SpaceX.

Вага вантажу склала 50 тонн, включаючи спеціальний контейнер довжиною 14,69 м, шириною 5,45 м і висотою 4,22 м, розроблений Airbus Defense and Space спеціально для безпечного переміщення цих типів супутників до виділеного Космічного центру.

«Як постійні користувачі цього типу літаків, ми раді знову вітати «Руслан» на ринку перевезень чутливих вантажів, зокрема, доставки супутників до різних майданчиків запуску. Канал зв’язку залишався активним протягом останніх місяців, і ми були вражені здатністю Авіакомпанії «Антонов» підтримувати безперервність роботи навіть після болісних подій, які сталися на її базовому аеропорті в Гостомелі». Ми хотіли б подякувати Airbus Defence And Space за їхню довіру до компетентності Bollore Logistics для переміщення критично важливого обладнання відповідно до найвищих стандартів безпеки», – сказав Йоранн МАРК, керівник відділу проектів Bollore Logistics.

«Досвід технічного персоналу та інженерів Авіакомпанії «Антонов» гарантує безперебійне та ефективне транспортування цього делікатного та унікального вантажу», — сказав Сергій Білозеров, менеджер з комерційних перевезень Авіакомпанія «Антонов».

«Для завантаження та розвантаження контейнера CTH04 використовувався зовнішній кран у поєднанні з бортовим краном і лебідкою Ан-124-100-150, а також спеціальне навантажувальне обладнання, розроблене і виготовлене штатними інженерами ДП «Антонов».

Підписуйтесь на нас в Telegram: тут найцікавіші аерокосмічні новини!

Поділитися новиною: