XX Всеукраїнська конференція-конкурс науково-дослідних робіт школярів «Зоряний шлях»

Новини

Впевнено крокуємо 20 років!!!

У період з 23 по 27 травня 2022 року відбулася XX Всеукраїнська конференція-конкурс науково-дослідних робіт школярів «Зоряний шлях».

Незважаючи на те, що зараз в Україні скрутні часи, Конференція «Зоряний шлях» відбулася у форматі Google Meet-конференції, було представлено 76 робіт школярів за 10 напрямами Конференції, було 136 онлайн-підключень, а в обговоренні доповідей взяло участь близько 200 учасників та гостей Конференції.

Цього року на двадцятому «Зоряному шляху» зустрілися команди з різних областей України: Дніпропетровської, Запорізької, Кіровоградської, Київської, Львівської, Одеської, Херсонської, Чернівецької та Чернігівської.

Враховуючи воєнний стан в Україні, деякі наші учасники змогли долучитися до Конференції з Італії, Німеччини, Об’єднаних Арабських Еміратів, Польщі, Румунії, Словаччини та Чехії, а дехто з наших постійних учасників дивом вийшли на зв’язок, навіть із окупованої території – м. Херсона, чим дуже нас порадували.

Тому, ХХ Всеукраїнська конференція-конкурс науково-дослідних робіт школярів «Зоряний шлях» цього року не тільки ювілейна, але ще йнабула Міжнародного значення.

Переможців Конференції, лауреатів учасників та гостей привітали:

  • Олексій КУЛИК – генеральний директор НЦАОМ ім. О.М. Макарова;
  • Ірина ЯРЕМЧУК – виконуюча обов’язки заступника директора з навчально-виховної роботи науко-технічного підрозділу Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання;
  • Ірина ФЕДОРЕНКО – заступник генерального директора НЦАОМ ім. О.М. Макарова з науки та освіти.

Своїми думками, враженнями та пропозиціями поділилися: Віталій ЯЦЕНКО – координатор напрямів «Наукові дослідження в Космосі» та «Космічна фізика», к.ф-м.н., директору Чернівецького центру юних техніків імені Леоніда Костянтиновича Каденюка; Віктор ХУТОРНИЙ – координатору напряму «Історія космонавтики та ракетно-космічної техніки», к.т.н., Заслужений працівник освіти України, завідувач методичного сектору навчально-методичного відділу НЦАОМ ім. О.М. Макарова; координатори напряму «Астрономія» – Людмила МАРЧЕНКО, лектор вищої категорії, викладач Аерокосмічної школи НЦАОМ ім. О.М. Макарова таСергій КІЗІМА, директор Чернівецького ліцею № 14 Чернівецької міської ради; координатори напрямів «Духовність і Космос», а також «Космічна медицина та біологія» – Василь ШЕВЦОВ, к.т.н., завідувачу кафедри проектування та конструкції ФТФ ДНУ імені Олесі Гончара та Тетяна ЛАБУТКІНА, к.т.н., доцент ДНУ імені Олесі Гончара; координатор напряму «Комп’ютерні технології»Ольга БЛАТ, керівник Мережної академії Cisco на базі НЦАОМ ім. О.М. Макарова., викладач ФКРКМ ДНУ імені Олесі Гончара та НЦАОМ ім. О.М. Макарова.

Марина КИЛИМНИК, начальник навчально-методичного відділу НЦАОМ ім. О.М. Макарова оголосила підсумки Конференції.

За результатами цікавої та плідної роботи Конференції дипломами було нагороджено 49 учасників, решта учасників та гостей Конференції була відзначена грамотами та подяками. Конференція відбулася, надав юнацтву поштовх до пошуку нових знань та наукової творчості, а керівникам науково-дослідних робіт та супроводжуючим − натхнення до їх святої праці щодо виховання майбутньої еліти України.

Підписуйтесь на нас в Telegram: тут найцікавіші аерокосмічні новини!

Поділитися новиною: