Безос отримав офіційну ліцензію на політ в космос

Новини

Безос отримав офіційну ліцензію на політ в космос. Федеральне управління цивільної авіації США (FAA) затвердив ліцензію компанії Blue Origin на доставку людей в космос з використанням системи New Shepard, повідомляє Reuters.

«Першим, запланованим на 20 липня, рейсом Blue Origin повинен відправити в космос колишнього виконавчого директора Amazon.com Джеффа Безоса», – вказує агентство.

Ліцензія FAA для компанії Blue Origin діє до серпня. Запуск корабля дозволений на об’єкті Launch Site One в Техасі.

Як зазначається, перед видачею ліцензії FAA перевірило безпеку роботи апаратного і програмного забезпечення ракети-носія, після чого підтвердило, що система відповідає всім вимогам.

Нагадаємо, запуск Blue Origin має відбутися трохи більше ніж через тиждень після того, як компанія Virgin Galactic успішно здійснила перший суборбітальний туристичний політ на своєму апараті.

Безос має намір здійснити 11-хвилинний політ в космос разом зі своїм братом і переможцем аукціону Blue Origin на місце в космічному кораблі, який було продано за 28 млн дол. Пасажири New Shepard будуть знаходитися в невагомості близько трьох хвилин, а також побачать темряву космосу і вигнуту перспективу Землі. В майбутньому квиток на ракету може коштувати від 200 тис. Дол.

Підписуйтесь на нас в Telegram: тут найцікавіші аерокосмічні новини!

Поділитися новиною: