NASA випробувало новітній компактний місяцехід

Новини

У дослідницькому центрі NASA у Флориді успішно пройшли випробування нової моделі компактного місяцехода, створеного приватною компанією.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, про це йдеться у повідомленні на сайті NASA.

“Дослідники в Космічному центрі імені Кеннеді у Флориді нещодавно випробували новий роботизований всюдихід у 120-тонному контейнері із камінням та пилом реголіту, що симулює поверхню Місяця. Чотириколісний CubeRover подолав дюни абразивного пилу, розвернувся на місці після чого рухався вгору-внизу крутими стінами траншеї й провів ще понад 150 випробувань мобільності”, – стверджує NASA.

Зазначається, що випробуваний всюдихід має стандартизований розмір, що полегшує його доставлення у космос.

“Комерційний розвиток малих всюдиходів дозволяє інженерам, підприємцям й науковцям випробовувати нові, наявні та ризиковані концепти спершу на Землі, а потім — на Місяці. Всюдиходи CubeRovers першими продемонстрували ряд можливостей, таких як перезарядження від централізованого джерела живлення у середовищі реголіту, відновлення поверхневих матеріалів й створення локальної комунікаційної інфраструктури”, – пояснює космічне агентство. 

NASA стверджує, що “стандартизований дизайн всюдиходу створює можливості для проведення цілого ряду місій, що розширять наукову, дослідну та комерційну діяльність на Місяці”.

Підписуйтесь на нас в Telegram: тут найцікавіші аерокосмічні новини!

Поділитися новиною: