Virgin Galactic запланувала на 11 грудня політ SpaceShipTwo

Новини

Аерокосмічна компанія Virgin Galactic повідомила терміни першого випробувального польоту суборбітального корабля VSS Unity (SpaceShipTwo) з запуском двигунів, який буде здійснений з космодрому «Америка» в Нью-Мексико. Космоплан може піднятися в повітря вже 11 грудня.

Цей політ буде третім для VSS Unity, здійсненим з космодрому «Америка», який в майбутньому стане пасажирським космопортом. Однак попередні два тестових польоту були виконані в режимі планерного спуску, без запуску двигуна. В останній раз Unity виконував тестовий політ з включенням двигуна на швидкості близько 2,9 Маха майже два роки тому – в квітні 2018 року на полігоні в Мохаве.

Спочатку політ космоплана з включенням двигуна планувався трохи раніше в цьому році, але через введення урядом обмежувальним заходів, пов’язаних з пандемією COVID-19, його довелося відкласти. Однак якщо дозволять погодні умови, на наступному тижні Unity знову відправиться в політ.

У зв’язку з тим, що пандемія COVID-19 як і раніше являє собою серйозну проблему, Virgin Galactic зведе до мінімуму кількість людей на території космодрому під час тестування Unity: тут не буде ніяких представників ЗМІ або гостей, лише основний персонал. Повідомляється, що на борту Unity також буде кілька корисних вантажів для виконання експериментів в рамках програми NASA Flight Opportunities Program.