ПІВДЕНМАШУ – 76

Сторінки історії

21 липня відзначає свій день народження Державне підприємство «Виробниче об’єднання Південний машинобудівний завод ім. О.М. Макарова» (ПІВДЕНМАШ). 

ПІВДЕНМАШ за свою багаторічну історію становить основу ракетно-космічної промисловості України.

Починаючи з 50-х років XX століття тут було створено чотири генерації ракетних комплексів стратегічного призначення, близько 400 космічних апаратів 70 різних модифікацій, космічні ракети-носії сімейств: «Циклон», «Космос», «Зеніт».

Підприємство має у своєму розпорядженні потужні галузеві виробництва, серед яких металургійне, складальне, випробувальне, зварювальне, ливарне, ковальське та механообробне. На підприємстві освоєно та впроваджено унікальні технологічні рішення.

Багатопрофільність ПІВДЕНМАШу дозволяє виготовляти продукцію для таких напрямів діяльності, як:

  • виробництво, випробування, експлуатація ракет, носіїв космічних апаратів;
  • оборонна промисловість;
  • авіаційний транспорт;
  • сільськогосподарське машинобудування;
  • теплові електростанції.

ПІВДЕНМАШ – підприємство повного циклу. Виробництво основної частини комплектуючих деталей і вузлів, складання та випробування в умовах, наближених до відкритого космосу, здійснюється на власній виробничій базі.

ПІВДЕНМАШ має великі переваги перед іншими підприємствами:

  • потужний виробничий потенціал підприємства багатопрофільного характеру;
  • унікальні і сучасні технології;
  • наявність кваліфікованого персоналу за основними напрямами виробництва.

Впроваджуючи політику удосконалення та інновацій, підприємство продовжує створювати нові технології та поширює номенклатуру продукції, що випускається.

ПІВДЕНМАШ зацікавлений в розширенні співпраці з учасниками міжнародних космічних та інших програм, здійснює зовнішньоекономічну діяльність в 23 країнах, веде постійний пошук партнерів і готовий розглянути ділові пропозиції щодо співпраці та партнерства.

Підписуйтесь на нас в Telegram: тут найцікавіші аерокосмічні новини!

Поділитися новиною: