ПІВДЕНМАШ активно співпрацює з муніципальною владою Дніпра

Новини

Останнім часом активно розвивається співробітництво ПІВДЕНМАШу з муніципальною владою Дніпра. Це важливо для підприємства, оскільки в умовах недостатньої завантаженості підприємства і зважаючи на його різноманітні компетенції, цінність має кожна можливість диверсифікувати виробничу діяльність. Втішає, що підтримку та сприяння ПІВДЕНМАШ знайшов дома, в рідному місті.

Про це йдеться на сторінці підприємства у Facebook.

Так, в серпні минулого року ПІВДЕНМАШ уклав контракт на постачання місту 33 тролейбусів. Раді повідомити, що за кілька днів замовнику буде передано останні три машини.

ПІВДЕНМАШ також залучається до благоустрою міста, виконує значні обсяги будівельних, будівельно-монтажних та ремонтних робіт. Протягом останніх років вже виконано робіт на загальну суму понад 27 млн. гривень. Наразі виконуються реконструкція спортивної споруди зі штучним льодом і нове будівництво стадіону пляжних видів спорту в молодіжному парку дозвілля і відпочинку «Новокодацький» на загальну суму 56,6 млн грн.

Задіяно ПІВДЕНМАШ і у будівництві метрополітену в Дніпрі – на підприємстві виготовляються необхідні для цього металоконструкції.

Важливою є також підтримка міської влади у вирішенні проблем підприємства на державному рівні.

Завдяки активній позиції міського голови Дніпра Бориса Філатова набула суспільного розголосу проблема зберігання на території ПІВДЕНМАШу надзвичайно токсичного некондиційного ракетного палива (гептилу), переданого для утилізації від Міноборони. Як наслідок, в поточному році з резервного фонду державного бюджету було виділено частину необхідних для зберігання коштів. Підтримка міської влади також сприяла приверненню уваги до необхідності стабілізації фінансового стану підприємства, зокрема, вирішенню проблеми простроченої заборгованості із заробітної плати, накопиченої внаслідок односторонньої відмови замовників з РФ від виконання вже укладеного контракту. Ця підтримка зробила свій внесок у розв’язання проблеми – відповідне рішення прийнято Верховною Радою України цим тижнем.

ПІВДЕНМАШ впевнений, що потенціал співробітництва далеко не вичерпаний. Крім продовження і розширення вже напрацьованих його напрямів, є і інші перспективи. Зокрема, ПІВДЕНМАШ може поставляти місту комунальну техніку власного виробництва. Як учасник виробничої кооперації, зацікавлене підприємство і в постачанні Дніпру нових трамваїв виробництва СП «Татра-Юг». І це лише два приклади з можливих.

ПІВДЕНМАШ вважає за необхідне висловити щиру вдячність міській владі за співпрацю і підтримку. Зі свого боку підприємство вважає для себе одним з пріоритетів участь у постійній і безперервній роботі з перетворення Дніпра в місто, в якому приємно, зручно і безпечно жити. Зрештою, це місто, в якому ми всі живемо разом.

Підписуйтесь на нас в Telegram: тут найцікавіші аерокосмічні новини!

Поділитися новиною: