Віце-прем’єром з питань стратегічних галузей промисловості може стати Олег Уруський

Новини

У Верховну Раду внесли проєкт постанови про призначення Олега Уруського на посаду віце-прем’єр-міністра – міністра з питань стратегічних галузей промисловості України.

Про це свідчить інформація на сайті Парламенту.

Ініціатором проєкту постанови є прем’єр-міністр Денис Шмигаль. Документ зареєстровано під №3827 10 липня.

Заступниця голови фракції “Слуга народу” Євгенія Кравчук зазначила, що наступного тижня Верховна Рада на звичайному пленарному або позачерговому засіданні планує розглянути призначення віцепрем’єр-міністра – міністра з питань стратегічних галузей промисловості України.

У травні секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов на зустрічі з представниками найбільших підприємств авіаційної галузі виступив за створення посади віцепрем’єра – міністра з питань оборонно-промислової політики.

За його словами, серед повноважень цього віцепрем’єра буде реформування оборонно-промислового комплексу і розвитку космічної галузі.

Олег Семенович Уруський народився у квітні 1963 року. Закінчив Київське вище військове авіаційне інженерне училище. Є доктором технічних наук, професором, автором і співавтором більш як 50 наукових праць. Олег Уруський – лауреат Державної премії України в галузі науки й техніки (1996 р.), академік Міжнародної академії аеронавтики (International Academy of Astronautics).

Неодноразово обіймав керівні посади на підприємствах та об’єднаннях оборонної промисловості, авіатранспортної галузі, машинобудування. Керував підрозділами апарату Ради національної безпеки й оборони України, секретаріату Кабінету Міністрів.

Очолював Державне космічне агентство України (2015 р.). Був першим заступником міністра промислової політики (2005-2006 р.р.).

Заснував низку компаній, що пропонують послуги підприємствам аерокосмічної галузі.

У квітні цього року Уруського було призначено директором компанії «Прогрестех-Україна».

Підписуйтесь на нас в Telegram: тут найцікавіші аерокосмічні новини!

Поділитися новиною: