Державне підприємство “АНТОНОВ” очолив Олександр Лось

Новини

Наказом ДК „Укроборонпром” від 7 липня 2020 року №63-к Президентом ДП „АНТОНОВ” призначено Олександра Васильовича Лося.

Про це повідомляється на сайті ДП „АНТОНОВ”.

Уся його трудова діяльність пов`язана з ДП „АНТОНОВ”. До того, як очолити підприємство, він обіймав посаду віце-президента з проектування.

З нагоди призначення керівника відбулося засідання Науково-Технічної Ради підприємства за участю представників ДК „Укроборонпром”.

У своєму зверненні Роман Бондар, заступник Генерального директора ДК „Укроборонпром” з трансформації, зазначив: „Ми завжди розуміли, що „АНТОНОВ” – надунікальне підприємство, яким мають управляти антоновці – фахівці, які знають авіаційну галузь, цінують історичну спадщину та розуміють подальші напрямки розвитку. Необхідна була людина, яка б змогла провести компанію через всі важливі організаційні зміни, трансформації, які чекають на всю галузь. Призначення Олександра Лося стало для нас певним символом надії на відродження авіапрому. „АНТОНОВ” – локомотив програми розвитку авіаційної галузі України в цілому. Його завдання – проектувати, будувати і випробувати літальні апарати. На Олександра Лося покладена основна функція відновлення цієї роботи. Сьогодні посада Президента «АНТОНОВ» – це поєднання роботи авіаційного конструктора та менеджера. Ми чекаємо від „АНТОНОВ” плани і бачення розвитку підприємства”. Від імені УОП, як керуючої державної структури, Р.Бондар запевнив учасників наради, що стратегічні рішення щодо реформування „АНТОНОВ” будуть прийматись за безпосередньої участі та з урахуванням інтересів колективу підприємства.

У свою чергу Олександр Лось сказав, що „це призначення – висока честь та значна відповідальність за подальшу долю підприємства та його колективу”. Він висловив сподівання, що шлях розвитку підприємства і надалі буде прозорим і ефективним.

Серед перспективних напрямків діяльності ДП «АНТОНОВ» було визначено наступні:

  • продовження роботи над моделлю організації – створення системи і структури ефективної моделі управління;
  • запровадження системи публічної відповідальності керівників;
  • розробка та введення стратегії розвитку, нових стандартів виробництва, сервісу та менеджменту.

Особливої уваги було приділено будівництву транспортного літака Ан-178 за перуанським контрактом.

Відбулося також обговорення виробничих питань щодо забезпечення конкурентної оплати праці співробітникам ДП „АНТОНОВ”, надання соціальних гарантій.

Коротка біографічна довідка О.В. Лося

О.В. Лось народився в м. Києві 5 березня 1978 року. У 2001 році закінчив Київський міжнародний університет цивільної авіації (НАУ) за спеціальністю літакобудування та вертольотобудування, а також інститут післядипломного навчання НАУ за спеціальністю менеджмент зовнішньоекономічної діяльності підприємства.

З 2002 року працює на ДП „АНТОНОВ”. Пройшов шлях від інженера-конструктора до віце-президента з проектування (2017 рік). Обіймав посади начальника сектора, заступника начальника відділу, заступника Головного конструктора з систем керування гідравліки та шасі.

О.В. Лось – кандидат технічних наук. Відзначений медаллю „За працю та звитягу” в 2009 році.

Підписуйтесь на нас в Telegram: тут найцікавіші аерокосмічні новини!

Поділитися новиною: