Шість планет придатних для створення колоній

Це цікаво

Вчені з NASA розповіли про шість планетах, які підійдуть для створення космічних колоній в майбутньому, пише LentaUA. На першому місці виявився Марс.

Червона планета давно розглядається фахівцями як потенційний об’єкт для заселення. В майбутньому розвиток науки і технології повинні дозволити виробляти терраформування – зміну характеристик атмосфери, що дозволяє наблизити її до земної. Поки Марс непридатний для проживання без спеціального обладнання, так як на його поверхні дуже високий рівень сонячної радіації, а також в повітрі немає кисню.

Друге місце в рейтингу NASA займає Венера. За словами фахівців, на цій планеті найкраще будувати повітряні бази, так як верхні шари атмосфери небесного тіла оптимально підходять для колоній.

Трійку лідерів закриває Титан, хоча він і не є планетою. Основною перевагою супутника Сатурна є наявність води. Також фахівці виявляли на небесному тілі ознаки озонового шару. У майбутньому вчені планують відправити зонд до Титану, який дозволить більш детально вивчити особливості його атмосфери.

Четверте місце займає екзопланета Kapteуn B, що знаходиться приблизно в 13 світлових роках від Землі.

Далі в переліку йде Kepler 22-B з температурою на поверхні до 27 градусів за Цельсієм.

Закриває список екзопланета Gliese 581 g, на якій також може бути рідина.

Підписуйтесь на нас в Telegram: тут найцікавіші аерокосмічні новини!

Поділитися новиною: