Австралія до 2022 року планує запустити ракету власного виробництва

Новини

Австралія прагне до незалежності в космічному просторі, пише Процес з посиланням на Engadget. Університет Квінсленда і компанія Gilmour Space розробляють власну гібридну ракету «наступного покоління», здатну доставляти супутники на низьку навколоземну орбіту вже в 2022 році.

Розробники підкреслюють, що всі компоненти і деталі космічних апаратів будуть зроблені в Австралії. Таким чином їх космічна програма буде повністю незалежна від інших країн і виробників.

На даний момент команда університету працює над паливною системою, яку доктор Інго Ян назвав «однією з найскладніших інженерних задач» в розробці ракети.

Австралія не самотня в прагненні створити незалежну космічну промисловість. Хоча США, Китай і Росія, як і раніше домінують в цій сфері (не кажучи вже про такий альянс, як Європейське космічне агентство), такі країни, як Австралія, Індія та Ізраїль, самотужки активно нарощують свої власні ресурси. Незабаром амбітні новачки можуть змінити баланс сил і перетворити космічні польоти в доступне і звичне явище для всього світу.

Підписуйтесь на нас в Telegram: тут найцікавіші аерокосмічні новини!

Поділитися новиною: