Українських фахівців запрошують до обговорення Принципів Місячного поселення MVA

Новини

На початку березня 2020 року Асоціацією Місячного поселення (Moon Village Association – MVA) було опубліковано проект п’ятнадцяти Принципів Місячного поселення з метою підтримки заснування мирного поселення на Місяці шляхом формування передових методів довгострокової сталої діяльності на Місяці та у навколомісячному просторі. Принципи Місячного поселення наразі розміщені на веб-сторінці організації та доступні для відкритого обговорення (https://moonvillageassociation.org/moon-village-principles-mvp-issue-2-draft-public-consultation-opens/).

Про це повідомляється на сторінці Конструкторського бюро «Південне» у Facebook.

Українських фахівців космічної галузі запрошують до надання коментарів через веб-сайт MVA.

🔹 Що таке Асоціація Місячного поселення?
Асоціація Місячного поселення (www.moonvillageassociation.org) була сформована у м. Відень у 2017 році з метою реалізації концепції Місячного поселення, виконуючи функцію платформи для комунікації сторін, що зацікавлені у дослідженні Місяця та досягненні постійної присутності людини на Місяці. Основа MVA – це спільнота професіоналів та організацій з більш ніж 40 країн.

🔹 Що таке Принципи Місячного поселення?
Принципи Місячного поселення містять як базові юридичні принципи, що будуть направляти діяльність людства на Місяці, та положення, що спонукають до створення передових методів вирішення практичних проблем, пов’язаних з постійною присутністю людини на Місяці.

🔹 До кого застосовуються ці принципи?
Передбачається, що Принципи Місячного поселення застосовуються до всіх, хто проводить діяльність на Місяці або у навколомісячному просторі.

☑ Нагадаємо, що КБ «Південне» приєдналося до Асоціації місячного поселення в якості інституційного члена в 2018 році.

Підписуйтесь на нас в Telegram: тут найцікавіші аерокосмічні новини!

Поділитися новиною: