Національний центр випробувань та управління космічними засобами відвідав народний депутат

Новини

Народний депутат України Андрій Задорожний, член Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування, в рамках робочої зустрічі з головою Державного космічного агентства Володимиром Усовим, відвідав Національний центр управління та випробувань космічних засобів.

Про це повідомляється на сайті НЦУВКЗ.

Національний центр управління та випробувань космічних засобів — це цілісний науково-технічний комплекс, що завершує всю ланку космічної діяльності, яку починають наукові установи та підприємства створенням орбітальних та наземних космічних засобів. Спеціалісти центру приймають та аналізують супутникові знімки Землі. Ця аналітика допомагає ефективніше локалізовувати пожежі, прогнозувати погоду, оцінювати стан повітря та моніторити державні кордони.

Під час зустрічі керівник НЦУВКЗ Володимир Присяжний та фахівці центру розповідали делегації про те, як саме проходить процес обробки та аналізу даних, так як можна використати ці дані для держави: створення громадянських сервісів для економіки, створення власних проєктів в інтересах сектору безпеки та оборони.

«До відання нашого комітету відноситься і освоєння космічного простору, а тому тісна співпраця з агентством просто необхідна», – підсумував Андрій Задорожний.

Підписуйтесь на нас в Telegram: тут найцікавіші аерокосмічні новини!

Поділитися новиною: