“Космічні” тролейбуси для Дніпра

Новини

Цього тижня шість тролейбусів «Дніпро Т-203» було передано від ПІВДЕНМАШу до  комунального підприємства «Дніпровський електротранспорт», ще два планується передати найближчими днями.

Про це повідомляється на сайті підприємства.

Придбання містом цих тролейбусів стало можливим за допомоги програми фінансування Європейського банку реконструкції та розвитку. Завдяки цій програмі у міському парку електротранспорту працює вже 22 таких тролейбуси. Нові машини вийдуть на міські маршрути у другій половині квітня.

Тролейбуси марки «Дніпро Т-203» виробляються з 2017 року та вже добре себе зарекомендували. Вони повністю відповідають європейським вимогам для перевезення пасажирів (Правил ЄЕК ООН та Директив ЄЕС).

Особливістю тролейбусів є можливість автономного ходу, який забезпечують літій-іонні батареї.

Сучасний дизайн кузову, панорамне лобове скло, бокові вікна великого розміру, сучасна система кондиціювання, USB-розетки – у нових тролейбусах є все необхідне для комфортного перевезення пасажирів. Пасажировмісткість салону становить 100 осіб, у тому числі 31 місце для сидіння.

Тролейбуси «Дніпро» розраховані на комфортне пересування для інвалідів та людей з вадами зору, для них обладнали зовнішній сповіщувач, трап та місце для інвалідного візка. Просторий накопичувальний майданчик у салоні дозволяє також розміщувати дитячі візки та інші габаритні предмети.

Усі тролейбуси оформлені у відповідності до дизайн-коду міста Дніпро.

До кінця літа очікується поставка місту ще десяти тролейбусів марки «Дніпро Т-203».