Як “Нептун” влучає у ціль: нові подробиці випробувань та унікальне відео

Новини

Defense Express отримав унікальне відео, яке дає можливість на власні очі побачити влучання крилатої ракети “Нептун” по морській цілі під час вогневих випробувань.

У ході чергових випробувань, які нещодавно пройшли на Одещині, підтверджені можливості нового комплексу РК-360МЦ та крилатої ракети Р-360 щодо пошуку та знищення визначених морських цілей.

Береговий ракетний комплекс РК-360МЦ “Нептун” призначений для контролю територіальних вод і проливних зон, захисту військово-морських баз, берегових об’єктів і інфраструктури узбережжя, захисту узбережжя на десантно-небезпечних напрямках. Комплекс забезпечує наведення, цілерозподіл та знищення цілей протикорабельними крилатими ракетами Р-360. Заявлена дальність пуску ракети становить до 280 км. Швидкість близько 1000 км/год, висота польоту над гребенем хвиль – від 3 до 10 м. Маса ракети – 870 кг, маса бойової частини -150 кг.

Дивізіон РК-360МЦ “Нептун” забезпечує старт окремих ракет або залповий пуск до 24 ракет (тобто повний залп 6 пускових установок), з інтервалом пусків у залпі від 3 до 5 сек.

Бойове застосування комплексу забезпечується в простих і складних метеоумовах вдень і вночі при повній автономності наведення після пуску в умовах вогневої і радіоелектронної протидії противника. За критерієм “вартість-ефективність” комплекс “Нептун” є оптимальним для вирішення бойових завдань на морі ракетами оперативно-тактичного класу. Комплекс “Нептун” розроблений ДержККБ “Луч”, виготовляється у кооперації з залученням лише вітчизняних підприємств.

Детальніше: https://defence-ua.com/index.php/home-page/9915-yak-neptun-vluchaye-u-tsil-novi-podrobytsi-vyprobuvan-ta-unikalne-video

Підписуйтесь на нас в Telegram: тут найцікавіші аерокосмічні новини!

Поділитися новиною: