Модель літака Ан-225 «Мрія» встановлена в офісі ІСАО в Монреалі

Новини

26 січня 2020 року в офісі Міжнародної Організації Цивільної Авіаційної (ІСАО) в Монреалі відбувся захід з нагоди встановлення моделі найбільшого транспортного літака Ан-225 «Мрія».

Про це повідомляється на сайті ДП «АНТОНОВ».

Ця модель в масштабі 1:50 (розмах крила – більше 1,7 м) була виготовлена на ДП «АНТОНОВ» та презентована українською делегацією, до складу якої увійшли Надзвичайний та Повноважний Посол України в Канаді Андрій Шевченко та ректор Національного авіаційного університету (НАУ) Володимир Ісаєнко. Від ДП «АНТОНОВ» участь у події взяв директор авіатранспортного підрозділу ДП «АНТОНОВ» Михайло Харченко, який свого часу був у складі першого екіпажу Ан-225, а нині очолює авіакомпанію, яка експлуатує «Мрію».

Виступаючи з промовою, він зазначив: «ДП «АНТОНОВ» дуже пишається багаторічною тісною співпрацею з ICAO. Наше підприємство завжди приділяло велику увагу забезпеченню безпеки авіаційної техніки. Одне з підтверджень успішної роботи колективу в цьому напрямку – нагорода Генерального конструктора Петра Балабуєва, який очолював ДП «АНТОНОВ» з 1984 по 2005 роки, Премією ICAO імені Едварда Уорнера. Ми також постійно працюємо над вдосконаленням флоту літаків нашої авіакомпанії, забезпечуючи їх відповідність нормам ICAO. Крім того, ми проводимо реструктуризацію підприємства відповідно до норм Організації. Завдяки цьому антоновські гіганти продовжують виконувати унікальні перевезення по всьому світу.

Дуже приємно, що від сьогодні в офісі ICAO буде знаходитись модель всесвітньо відомого, найбільшого в світі транспортного літака Ан-225, який досі залишається неперевершеним досягненням авіаційної техніки».

Подія співпала з присвоєнням музею ІСАО імені колишнього президента цієї організації Олумуіва Бенард Аліу, який навчався в НАУ в Києві.

Підписуйтесь на нас в Telegram: тут найцікавіші аерокосмічні новини!

Поділитися новиною: