Ілон Маск розповів про колонію на Марсі

Економічні аспекти

Глава компанії SpaceX Ілон Маск розповів, що для створення колонії на Марсі буде потрібно побудувати і запустити близько тисячі ракет Starship, передає ua.news . На розвиток інфраструктури марсіанського поселення піде до 20 років.

Для створення колонії на Марс потрібно доставити «мільйони тонн» обладнання і ресурсів, написав Маск в Twitter. Оскільки Земля і Марс зближуються раз в два роки, запуски можна буде проводити лише в цей час.

«Якщо ми побудуємо стільки ж кораблів Starship, скільки у нас ракет Falcon – тобто близько сотні, – і кожен буде доставляти на орбіту 100 тонн вантажу, то пропускна здатність досягне 10 млн тонн корисного навантаження в рік», – написав Маск.

За розрахунками Маска, польоти Starship з екіпажем на орбіту можуть початися в середині 2020 року. Глава SpaceX очікує, що до моменту будівництва бази на Марсі кожен політ Starship буде коштувати не більше 2 млн доларів для компанії.

Starship розрахований на часте повторне використання і зможе літати в космос до трьох разів на добу з перервами на обслуговування і дозаправку. Один корабель зможе здійснювати близько тисячі польотів на рік, сподівається глава SpaceX.

Підписуйтесь на нас в Telegram: тут найцікавіші аерокосмічні новини!

Поділитися новиною: