ДП «АНТОНОВ» відвідала делегація представників авіаційних підрозділів Міністерства внутрішніх справ Республіки Туреччина

Новини

У період з 29 по 30 вересня 2019 року ДП «АНТОНОВ» відвідала делегація авіаційних підрозділів МВС Республіки Туреччина на чолі з бригадним генералом, командувачем авіації жандармерії Туреччини та начальником Департаменту авіації Національної поліції Туреччини.

Про це повідомляється на сайті підприємства.

Перший день візиту пройшов на льотно-випробувальній та доводочній базі підприємства. Під час демонстраційного польоту середнього транспортного літака Ан-178 члени турецької делегації пересвідчились в його перевагах у порівнянні з аналогами, які експлуатуються жандармерією Туреччини.

В ході візиту члени делегації також відвідали виробничі цехи ДП «АНТОНОВ», в яких запущено виробництво п’яти літаків Ан-178, та оглянули комплексний тренажер для підготовки екіпажів літаків сімейства Ан-1Х8.

За результатами візиту пройшла нарада представників ДП «АНТОНОВ» з турецькою делегацією за участю Генерального директора ДК «Укроборонпром» Айвараса Абромавичуса. Відбулося обговорення напрямків співпраці.

Підписуйтесь на нас в Telegram: тут найцікавіші аерокосмічні новини!

Поділитися новиною: