Південмаш та КБ «Південне» відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Турецької Республіки в Україні

Новини

14 вересня 2019 року в рамках візиту в м. Дніпро ДП «ВО ПМЗ ім. О.М. Макарова» відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Турецької Республіки в Україні пан Ягмур Ахмет Гюльдере. Візит відбувся в рамках святкування дня міста.

Про це повідомляється на сторінці підприємства у Facebook.

Пана Гюльдере супроводжували Перший секретар посольства пан Берат Ількер Озсюер та Другий секретар посольства пан Баран Тюркмен.

Від ПІВДЕНМАШу в переговорах брали участь заступники генерального директора Лебедєв Олег Юрійович, Гармаш Віктор Михайлович, головний конструктор Спіркин Сергій Вікторович. Під час бесіди було розглянуто питання подальшої співпраці в сфері дослідження і використання космічного простору в мирних цілях.

Членам делегації було представлено фільм про історію та виробничі можливості ПІВДЕНМАШу. Також почесні гості ознайомилися з виробничими потужностями підприємства та зі зразками продукції, що випускається, в цеху головного складання ракет-носіїв.

Як повідомляється на сторінці Посольство Республіки Туреччина в Україні у Facebook, турецька делегація відвідала також КБ “Південне”.