Аерокосмічний портал
http://space.com.ua/2021/01/25/poltavtsi-znyali-videofilm-prisvyachenij-pershomu-kosmonavtu-ukrayini/
Export date: Sun Apr 18 18:00:14 2021 / +0000 GMT

Полтавці зняли відеофільм присвячений першому космонавту України
“Космічний сокіл України” – таку назву отримав відеофільм, присвячений 70-й річниці народження першого астронавта незалежної України Леоніда Каденюка. Зйомки відбулись на базі Полтавського музею авіації та космонавтики у межах спільного з обласною універсальною науковою бібліотекою імені Івана Котляревського культурно-просвітницького проєкту.

Про це повідомляє АрміяInform 1.

В основу сюжету лягли сторінки біографії першого українського космонавта, його шляху до підкорення зіркового простору, активна громадська діяльність з підтримання іміджу України на міжнародній арені як космічної держави.

Наукові співробітники музею представили на огляд широкому загалу документи, світлини, друковані видання, пов'язані з іменем видатного українця.

Спогадами також поділився почесний гість заходу ветеран Повітряних Сил ЗСУ генерал-майор Геннадій Котляр, який свого часу спілкувався з Леонідом Каденюком під час його відвідин Полтавського авіаційного з'єднання.

— Він був не просто льотчиком-космонавтом, а й людиною, яка дивилась на роки вперед, — поділився спогадами ветеран. — Людина активної життєвої позиції, Леонід Костянтинович вбачав міць України не тільки у сильній економіці та армії, а й у космічній галузі, яку вважав проривом і в науці, і у свідомості громадян незалежної України.

Як повідомив директор установи полковник запасу Андрій Пушкарьов, матеріали відеофільму розмістять на YouTube-каналі 2сайті музею 3 та Facebook-сторінці 4 закладу за посиланнями.

Links:
  1. https://armyinform.com.ua/2021/01/kosmichnyj-sokil -ukrayiny/
  2. https://www.youtube.com/channel/UCYLvWw6hwChe25fvR 9LBVTQ
  3. https://airandspace.com.ua/
  4. https://www.facebook.com/airandspace.poltava/
Post date: 2021-01-25 15:27:51
Post date GMT: 2021-01-25 12:27:51