This page was exported from Аерокосмічний портал [ http://space.com.ua ]
Export date: Sun Apr 18 18:23:25 2021 / +0000 GMT

Польща розробить для НАСА інструмент для вивчення сонячного вітру GLOWS
НАСА та Міністерство науки та освіти Польщі домовилися про співпрацю в рамках геліофізичного місії НАСА - зонда міжзоряного картографування і прискорення (IMAP). Центр космічних досліджень Польської академії наук (CBK PAN) розробить і побудує один з 10 інструментів IMAP - інструмент Глобальної структури сонячного вітру (GLOWS), а також надасть наземну підтримку і персонал, необхідний для роботи приладу і наукової групи IMAP, про це повідомляє Expert.

Польща вперше створить цілий інструмент для НАСА.

«Ця угода грунтується на історії співробітництва з Польщею, яка починається з 1962 року, - заявив заступник директора НАСА Стів Юрчик. - Ми цінуємо підтримку Польщею IMAP, і разом ми будемо працювати над дослідженням та розумінням нашої космічного середовища краще, ніж будь-коли раніше».

Угода розширює співпрацю НАСА з Польщею. Крім вивчення фундаментальної природи нашої Сонячної системи, IMAP дозволить створити нові способи прогнозування космічної погоди шляхом потокової передачі даних спостережень за космічної середовищем Землі операторам в реальному часі.

Ілюстрація показує геліосферу, магнітний міхур, що оточує Сонячну систему, утворений сонячним вітром.

Запланований до запуску не раніше лютого 2025 року, IMAP буде спостерігати і наносити на карту гелиосферу Сонця - обсяг простору, заповнений частинками, що виходять від Сонця, відомий як сонячний вітер, - і вивчати, як він взаємодіє з місцевими галактичних околицями.

Гранична зона на краю геліосфери забезпечує захист від жорсткішого випромінювання міжзоряного простору; він міг зіграти роль в створенні придатною для життя сонячної системи і має вирішальне значення в планах НАСА з безпечного дослідження людиною Місяця і Марса.

Post date: 2021-01-18 11:01:13
Post date GMT: 2021-01-18 08:01:13
Post modified date: 2021-01-18 11:05:41
Post modified date GMT: 2021-01-18 08:05:41
Powered by [ Universal Post Manager ] plugin. HTML saving format developed by gVectors Team www.gVectors.com