Керівництву «Роскосмосу» ускладнили виїзд за кордон

Новини

«Роскосмос» посилив правила виїзду за кордон для високопоставлених працівників ракетно-космічної галузі, допущених до секретної інформації.

Про таке рішення гендиректора «Роскосмосу» Дмитра Рогозіна повідомляє Укрінформ з посиланням на РИА «Новости».

Зокрема, повідомляється, що жорсткішими стали вимоги, які висуваються до працівників держкорпорації і підприємств ракетно-космічної галузі при виїзді за кордон. Насамперед це стосується керівного персоналу.

Видання припускає, що зазначені заходи стали реакцією на раптову втечу в Європу голови космічного НДІ Яскіна.

Раніше повідомлялося, що Росію несподівано покинув генеральний директор Науково-дослідного інституту космічного приладобудування Юрій Яскін. 17 квітня він надіслав з однієї з європейських країн заяву про звільнення за власним бажанням. Імовірно, раптовий від’їзд керівника був пов’язаний з аудиторськими перевірками, проведеними в інституті спільно зі співробітниками ФСБ.

НДІ космічного приладобудування розробляє і виготовляє радіоапаратуру й електроніку. У 2014 році на його базі створили Об’єднану ракетно-космічну корпорацію (ОРКК), яка стала власником акцій 60 підприємств галузі. Сам НДІ став філією корпорації, яка входить у структуру «Роскосмосу».