Аерокосмічний портал
https://space.com.ua/2020/10/22/kpi-ta-kitajskij-partner-stvoryuyut-spilnu-kosmichnu-laboratoriyu/
Export date: Fri Sep 17 20:27:40 2021 / +0000 GMT

КПІ та китайський партнер створюють спільну космічну лабораторію
Київська політехніка та Північно-Західний політехнічний університет уклали договір про створення Спільної Китайсько-Української лабораторії космічної науки. Вона функціонуватиме у форматі двох лабораторій на базі обох університетів. У КПІ – на базі Інституту аерокосмічних технологій із залученням наукових шкіл університету.

Про це повідомляється на сайті КПІ 1.

Лабораторія діятиме у координації з космічними агентствами урядів Китаю та України й слугуватиме платформою для партнерства китайських і українських інституцій у космічній сфері. Основний фокус лабораторії – на розвитку міжнародного співробітництва між двома країнами та залученні до нього університетів, промисловості, бізнесу й урядових структур. Сторони планують реалізовувати спільні інженерні розробки та космічні дослідження, проводити китайсько-українські наукові та освітні заходи, залучати спонсорів до фінансування проєктів.

Основними напрямами діяльності будуть проєктування космічних систем, наука про космос, системи транспорту для космосу, електроніка для космосу й освіта та право у цій сфері. На основі накопиченого досвіду розширюватимуть співпрацю і за іншими науковими напрямами: теорія аеронавтики та космонавтики, безпілотні літальні апарати, нові матеріали, сонячна енергетика тощо.

Links:
  1. https://kpi.ua/node/18286
Post date: 2020-10-22 17:13:48
Post date GMT: 2020-10-22 14:13:48