Главная страницаПравительственный портал
 
УКР | ENG | РУС
 
 
 

Аерокосмічний портал України
Нацдержслужби України
Урядова телефонна лінія

ГП "Производственное объединение "Южный машиностроительный завод" им. А.М. Макарова"

Адрес:49047, Днепропетровск, ул. Криворожская, 1.
Генеральний директорВойт Сергей Николаевич
Телефон:Приймальна генерального директора: +38 (0562) 34-39-04
Відділ маркетингових комунікацій: +38 (0562) 35-53-23
Довідкова підприємства: +38 (056) 34-38-50
Факс:+38 (0562) 39-95-00
E-mail:umz@yuzhmash.com; market@yuzhmash.com
Веб-страница: www.yuzhmash.com
Направления деятельностивиробництво ракет-носіїв, космічних апаратів, рідинних ракетних двигунів, агрегатів шасі, ливарне виробництво, ковальське виробництво, інструментальне виробництво, міський транспорт, тракторне виробництво, продукція виробничо-технічного призначення.

zdanie.jpg

Державне підприємство «Виробниче об'єднання Південний машинобудівний завод ім. А. М. Макарова» (далі - ПІВДЕНМАШ ) – виробничий комплекс світового значення, який здійснює серійне виробництво зразків сучасної ракетно-космічної техніки. Багато з них є втіленням науково-конструкторських розробок, аналогів яким за задумом та виконанням немає в світі.dnepr.jpg

За 70 років на підприємстві створено чотири покоління ракет-носіїв (РН), і сьогодні ПІВДЕНМАШ є основою ракетно-космічної промисловості України.
Виробниче об'єднання має у своєму розпорядженні потужні галузеві виробництва:
- металургійне, складальне, випробувальне, зварювальне, ливарне, ковальське і механообробне.

На підприємстві освоєні і впроваджені унікальні технологічні рішення.
Багатопрофільність ПІВДЕНМАШу дозволяє виготовляти продукцію для таких напрямків діяльності:
- оборонна промисловість ;
- авіаційний транспорт;
- сільськогосподарське машинобудування ;
- цивільна продукція ;
- виробництво, випробування, експлуатація ракет-носіїв космічних апаратів.

ПІВДЕНМАШ - підприємство повного циклу. Виробництво основної частини комплектуючих деталей і вузлів, складання та випробування в умовах, наближених до природного середовища, здійснюється на власній унікальній виробничій базі.
Для реалізації всесвітньовідомого міжнародного проекту «Морський старт», ПІВДЕНМАШ виготовив двоступеневу екологічно чисту ракету-носій «Зеніт-3SL». За програмою цього проекту здійснено понад тридцять п'ять запусків РН зі спеціально побудованої плавучої платформи з акваторії Тихого океану, що вивели на навколоземну орбіту кілька десятків супутників на замовлення різних країн світу (Росія, США та ін.). З метою реалізації пусків таких РН з космодрому «Байконур», створено спільне підприємство «Наземний старт».
В даний час створюється ракета-носій нової модифікації, розроблена в результаті спільного українсько-бразильського проекту для запуску супутників з космодрому «Алкантара», Федеративна Республіка Бразилія.
Виробнича база, яка створювалася десятиліттями, в поєднанні з високими технологіями дозволяє Південмашу виробляти широкий спектр промислової продукції: тролейбуси, трактори, шасі для літаків та ін.
Проводячи політику вдосконалення та інновацій, підприємство продовжує створювати нові технології і розширювати номенклатуру продукції, що випускається.
ПІВДЕНМАШ зацікавлений у розширенні співпраці з учасниками міжнародних космічних та інших програм, здійснює зовнішньоекономічну діяльність більш ніж в 20-ти країнах світу, веде постійний пошук партнерів і готовий розглянути ділові пропозиції щодо співпраці і партнерства.traktor.jpg sl.jpg


Новости по теме: ГП "Производственное объединение "Южный машиностроительный завод" им. А.М. Макарова"
Новости по теме: Войт Сергей Николаевич

Продукция предприятия: ГП "Производственное объединение "Южный машиностроительный завод" им. А.М. Макарова" 
: