Головна сторінкаУрядовий портал
 
УКР | ENG | РУС
 
 
 

Аерокосмічний портал України
Урядова телефонна лінія

Відкрите акціонерне товариство “РСВ-Радіозавод”
 

Адреса:02099, Київ, вул. Бориспільська, 9, а/с 225.
ДиректорЧерюканов Сергій Дмитрович
Телефон:+38 (044) 2066717
Факс:+38 (044) 5660035
E-mail:radel@kv.ukrtel.net
Напрямки діяльності:виготовлення друкованих плат з технологічними та інженерними показниками, що відповідають вимогам міжнародного стандарту IPC-A-600.Державне підприємство “РСВ-Радіозавод” створено на базі виробничо-технічного комплексу, шляхом його виділення з Державної акціонерної холдингової компанії “Київський радіозавод” Державне підприємство, з правами юридичної особи.
    З метою зростання обсягів виробництва вітчизняних товарів та підвищення їх якості, у серпні 2000 року був підписан Договір Спільної Діяльності підприємств ДП “РСВ-Радіозавод” (директор Чорнобай В.М.) та ТОВ “Електронмаш-РСВ” (директор Кащенко М.Ф.).
    Основний напрямок діяльності - виготовлення друкованих плат з технологічними й інженерними показниками, що відповідають вимогам міжнародного стандарту IPC-A-600. Використання сучасної технології дозволило організувати виробництво друкованих плат різноманітного призначення.
Друковані плати для ручної та автоматичної пайки, а також SMD-технології:

  • одношарові;
  • двошарові;
  • багатошарові;
  • гнучкі.
Приймання і контроль друкованих плат:
  • електроконтроль;
  • приймально-здавальні випробування;
  • приймання представника Замовника.
    Використовується імпортне устаткування, яке дозволяє свердлити отвори малих діаметрів з високою точністю, обробляти контур різної конфігурації, забезпечувати надійний захист мідної та олов’яно-свинцевої поверхонь від окислення, здійснювати надійну металізацію міжшарових сполучень. Гальванічне покриття, що наноситься на плати, не має внутрішніх напружень, йому властива висока пластичність і воно зберігає добру спаюваність понад 6 місяців. Рівномірний шар припою на поверхні друкованих плат і в монтажних отворах забезпечує високу ефективність із подальшим використанням плат. Тип виробництва – серійний та малосерійний, але потужності дозволяють забезпечити потреби усіх потенційних замовників.
    Новітнє оснащення з використанням ком’ютерних систем та кваліфіковані фахівці дозволили освоїти сучасну систему підготовки виробництва, що задовольняє будь-які потреби замовників України.
    Виробництво зацікавлено в розширенні внутрішніх та зовнішньоекономічних зв’язків та запрошує нових партнерів до співпраці.


Новини за темою: Відкрите акціонерне товариство “РСВ-Радіозавод”
Новини за темою: Черюканов Сергій Дмитрович
Продукція підприємства: Відкрите акціонерне товариство “РСВ-Радіозавод”

 

 
: