Головна сторінкаУрядовий портал
 
УКР | ENG | РУС
 
 
 

Аерокосмічний портал України
Урядова телефонна лінія

ДП "Виробниче об"єднання "Південний машинобудівний завод ім.О.М. Макарова"
 

Адреса:49008, Дніпропетровськ, вул.Криворізька, 1.
Генеральний директорЩеголь Віктор Андрійович
Телефон:+38(0562) 34-39-04, (044) 469-35-19
Факс:+38(0562) 34-43-79
E-mail:market@yuzhmash.com
Веб-сторінка: www.yuzhmash.com
Напрямки діяльності:виробництво ракетно-космічних комплексів, супутників та їх складових частин; тракторів, тролейбусів, вітроенергетичних установок, обладнання для сільського господарства та м’ясопереробної промисловості.


zenit.gif

Державне підприємство “Виробниче об’єднання Південний машинобудівний завод ім. О.М.Макарова” - одне з провідних підприємств України із виробництва ракетно-космічної техніки та технологій оборонного, наукового та народногосподарського призначення.
У виробництві освоєні унікальні технічні рішення та технології, що об’єднують галузі виробництва металургійну, металообробну, збиральнозварювальну, інструментальну та інші.
Багато технологій є унікальними, створеними спеціально для космосу, містять “Ноу-хау” та не мають аналогів.sich.gif

Вперше у світовій практиці на Державному підприємстві “Виробниче об’єднання Південний машинобудівний завод ім. О.М.Макарова” організовано серійне виробництво супутників та космічних систем “Зеніт” - ідеальний ракетно-космічний комплекс для виводу на
орбіту корисного вантажу вагою до 12 т.
Програма “Морський старт” - втілення в життя новітніх технологій.
Широко відома в світі й “земна продукція” підприємства.
Трактори з маркою ПМЗ відомі в 11 країнах світу. Тролейбуси “Південмашу” користуються попитом не тільки в реґіонах України, але й далеко за межами нашої країни. Освоєно випуск автоматизованих ліній для виробництва маргарину, майонезу, обладнання
для м'ясопереробної продукції та інше. За ліцензією фірми “Windpower” на “Південмаші” виробляється вітротурбіна з горизонтальним ротором USM 56 100 потужністю 110 кВт.
За ліцензією німецької фірми “Dutzi” на виробництві розпочато виготовлення грунтообробної
машини, що агрегується з трактором потужністю 220 - 250 к.с.
З успіхом використовується в сільському господарстві 120-ти метрова сіялка з централізованим дозування.6akl3.jpg eks1.jpg


Новини за темою: ДП "Виробниче об"єднання "Південний машинобудівний завод ім.О.М. Макарова"
Новини за темою: Щеголь Віктор АндрійовичПродукція підприємства: ДП "Виробниче об"єднання "Південний машинобудівний завод ім.О.М. Макарова"
 

 
: