Ліза Кемпбелл заступає на посаду Президента Канадського космічного агентства

Головні теми, Слайд-шоу

3 вересня 2020 року Уряд Канади оголосив, що призначив Лізу Кемпбелл Президентом Канадського космічного агентства. Пані Кемпбелл замінить Сільвена Ляпорте, який був Президентом агентства з 2015 року.

Лише вдруге в своїй історії Канадське космічне агентство матиме плавний перехід між президентами. Останній раз такий перехід між президентами відбувся між Вільямом «Маком» Евансом та Марком Гарно в 2001 році. Кожен інший перехід передбачав призначення тимчасового президента.

Пані Кемпбелл заступає на посаду Президента Канадського космічного агентства після того як була заступником Міністра у справах ветеранів Канади. Раніше вона була помічником заступника Міністра з питань оборонних та морських закупівель. Пані Кемпбелл має досвід участі в судових процесах, має знання у кримінальному, трудовому та конституційному праві. Вона здобула ступінь бакалавра в галузі політології в Університеті Макгілла (1988), є доктором юридичних наук.

Ліза Кемпбелл стає першою жінкою, яку було призначено Президентом Канадського космічного агентства на постійній основі (в 2006 році Керол Лакомб була тимчасово призначеним Президентом агентства).