Аерокосмічний портал
http://space.com.ua/2020/07/31/zapushheno-onlajn-kurs-za-programoyu-copernicus/
Export date: Wed Aug 12 12:35:15 2020 / +0000 GMT

Запущено онлайн-курс за програмою «Copernicus»
Програма «Copernicus» (програма спостереження за Землею Європейського Союзу) проводить безкоштовний масовий онлайн-курс навчання – Copernicus MOOC (Massive Open Online Course – Масовий відкритий онлайн-курс).

Про це повідомляється на сторінці ДКА 1.

Copernicus MOOC – це онлайн-тренінг, спрямований на те, щоб дати можливість людям зрозуміти, як використовувати дані спостереження за Землею супутників «Sentinel» для забезпечення суспільних та державних потреб, а також створення бізнес-можливостей.

Учасники курсу дізнаються, як дані «Copernicus» можна використовувати для розробки нових продуктів та послуг, відкриття нових ринків, покращення якості життя та використання максимально обмежених ресурсів на постійній основі.

Зазначений онлайн-тренінг здійснюватиметься у вересні 2020 року. Реєстрація щодо участі та детальна інформація розташовані на Інтернет-сайті https://mooc.copernicus.eu/ 2.

Разом з тим нагадуємо, що Національним центром управління та випробувань космічних засобів Державного космічного агентства створено та підтримується Регіональний дзеркальний сайт програми «Copernicus»: http://sentinel.spacecenter.gov.ua/ 3.

З грудня 2019 року на сайті є доступними знімки території України, отримані космічними апаратами «Sentinel-1», «Sentinel-2» та «Sentinel-З». Процедура реєстрації та отримання даних є вільною та без обмежень.

Links:
  1. https://www.nkau.gov.ua/ua/news/khronika-podii/157 1-shchodo-onlain-kursu-za-prohramoiu-copernicus
  2. https://mooc.copernicus.eu/
  3. http://sentinel.spacecenter.gov.ua/
Post date: 2020-07-31 16:09:34
Post date GMT: 2020-07-31 13:09:34