Аерокосмічний портал
http://space.com.ua/2019/10/01/startuvav-vidbir-polyarnikiv-u-25-u-ekspeditsiyu-dlya-roboti-na-stantsiyi-akademik-vernadskij/
Export date: Tue Feb 25 2:15:47 2020 / +0000 GMT

Стартував відбір полярників у 25-у експедицію для роботи на станції «АКАДЕМІК ВЕРНАДСЬКИЙ»
Почався конкурс з відбору команди полярників у 25-у Українську антарктичну експедицію (УАЕ) на 2020-2021 роки, повідомляється на сайті МОН 1. Його оголосив Національний антарктичний науковий центр МОН сьогодні, 1 жовтня 2019 року. Документи приймають впродовж місяця – до 1 листопада.

«Ми знову шукаємо найкращих професіоналів і водночас романтиків, які проведуть цілий рік на станції «Академік Вернадський». Хочу зауважити, що до роботи  25-ої Української антарктичної експедиції 2020-2021 років буде прикуто надзвичайно багато уваги. Адже 2020-го спершу весь світ святкуватиме 200-ліття відкриття Антарктиди, а потім Україна відзначатиме першу чверть століття нашої станції», – зазначив керівник Національного антарктичного наукового центру (НАНЦ) МОН Євген Дикий.

Він сподівається, що цього року охочих долучитися до експедиції буде не менше, ніж рекордного минулого. 2018-го вперше за багато років було проведено відкритий конкурс, без жодних гендерних обмежень, на який загалом подалося 178 осіб, зокрема 32 жінки 2. З них було відібрано команду, яка зараз працює на станції. Серед 12 полярників є 2 жінки – лікар та біолог 3.

«Цього року ми знову не ставимо жодних обмежень – головне, щоб кандидати чи кандидатки були фахівцями за своїми напрямами й мали необхідне здоров'я для роботи в Антарктиді», – додав очільник НАНЦ МОН.

У 25-у УАЕ шукають 12 осіб: 7 науковців, лікаря, кухара, дизеліста-електрика, системного механіка та системного адміністратора зв'язку. Вчені мають працювати за такими напрямами досліджень:

  • Геолого-геофізичні
  • Гідрометеорологічні та океанографічні
  • Геокосмічні
  • Біологічні

Загальні вимоги до кандидатів – відсутність хронічних захворювань та протипоказань до роботи в умовах Антарктиди, володіння іноземною мовою, неконфліктність і комунікабельність.

Водночас до кожної позиції є докладні вимоги, які можна переглянути в офіційному оголошенні про конкурс 4. Там же є вся інформація про етапи конкурсу, оплату праці та забезпечення зимівників.

Довідково.

Україна – одна з 30 країн світу, яка має постійну станцію в Антарктиці, що функціонує цілий рік. Щороку на станцію «Академік Вернадський» вирушає річна експедиція, в яку входять вчені та технічний персонал. Також під час антарктичного літа проводяться сезонні експедиції.

Links:
  1. https://mon.gov.ua/ua/news/startuvav-vidbir-polyar nikiv-u-25-u-ekspediciyu-potribni-naukovci-ta-tehn ichnij-personal-dlya-roboti-na-stanciyi-akademik-v ernadskij-u-2020-2021-rokah
  2. https://mon.gov.ua/ua/news/chekayemo-dokumenti-yak -vid-kandidativ-tak-i-vid-kandidatok-ochilnik-nanc -yevgen-dikij-pro-pochatok-konkursu-z-vidboru-poly arnikiv-dlya-24-yi-ukrayinskoyi-antarktichnoyi-eks pediciyi
  3. https://mon.gov.ua/ua/news/z-zhinkami-antarktichno yi-grivneyu-ta-povnistyu-vitchiznyanoyu-ekipirovko yu-na-stanciyu-akademik-vernadskij-yide-24-ta-ukra yinska-antarktichna-ekspediciya
  4. https://mon.gov.ua/ua/news/nacionalnij-antarktichn ij-naukovij-centr-ogoloshuye-konkurs-do-skladu-ukr ayinskoyi-antarktichnoyi-ekspediciyi
Post date: 2019-10-01 13:10:39
Post date GMT: 2019-10-01 10:10:39