Аерокосмічний портал
http://space.com.ua/2019/06/27/mandrivniki-zmozhut-orenduvati-analog-marsianskoyi-hatini/
Export date: Fri Sep 18 14:22:56 2020 / +0000 GMT

Мандрівники зможуть орендувати аналог марсіанської хатини
Незабаром у туристів з'явиться можливість пожити в футуристичному будинку Tera, спроектованому компанією AI SpaceFactory як варіант житла для Марса.

На початку цього року NASA присудили компанії, яка виступила з розробкою під назвою Marsha, 500 тисяч доларів за перемогу в конкурсі 3D-проектів житла для Червоної планети, повідомляє Укрінформ 1 з посиланням на портал "Вокруг света".

Марсіанська хатина в уявленні AI SpaceFactory - це циліндричний будинок, виготовлений за допомогою 3D-принтера з компостованих матеріалів. Компанія вирішила створити подібне житло і на Землі й здавати його в оренду охочим. Проект отримав назву Tera.

Будинок Tera розмістять у північній частині штату Нью-Йорк на березі річки Гудзон. Усі гроші від оренди буде спрямовано на фінансування розробок щодо сталих технологій майбутнього - це місія компанії.

Tera було побудовано за допомогою тих же технологій 3D-друку, що й Marsha. Як і марсіанська хатина, земний будинок виготовлено з біополімерного базальтового композиту – перероблюваного матеріалу, зробленого з кукурудзи й цукрової тростини. Матеріал випробовували в NASA і встановили, що він мінімум на 50 відсотків міцніший й довговічніший за бетон.

Ці технології використовуватимуться на Землі, й, за словами представників компанії, одного разу вони стануть основою сталого життя на Червоній планеті.

Links:
  1. https://www.ukrinform.ua/rubric-tourism/2728592-ma ndrivniki-zmozut-orenduvati-analog-marsianskoi-hat ini.html
Post date: 2019-06-27 11:47:25
Post date GMT: 2019-06-27 08:47:25