Український студент підписав контракт з компанією Boeing

Новини

З 17 по 23 червня у передмісті Парижа проходить найпрестижніший авіафорум Ле Бурже 2019. Зараз там перебуває і сотня українських студентів-авіаторів – переможців студентського конкурсу «Авіатор 2019», передає obozrevatel, з посиланням на прес-службу Фонду Бориса Колесникова.

Під час таких візитів хлопці переймають передовий досвід, спілкуються з фахівцями, проходять майстер-класи, першими бачать новинки галузей.

У квітні сто переможців «Авіатора» були нагороджені Фондом поїздкою до Франції. Учні 22 технічних і авіаційних вузів країни протягом чотирьох днів знайомляться з французькою столицею і досягненнями світового авіапрому, відвідують стенди і шале провідних гравців авіаційного ринку і підписують вигідні контракти!

19 червня на Ле Бурже було підписано договір про співпрацю між представниками компанії Boeing в Україні і одним з переможців конкурсу «Авіатор 2019», студентом Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» Ігорем Каліенко. Талановитий і перспективний молодий інженер-прочнист поповнив ряди легендарних розробників і конструкторів компанії.

«Це і приємний сюрприз для мене, і велика відповідальність. Спасибі всім, хто вірить в мене і мої сили – близьким, Фонду Бориса Колеснікова за перемогу в «Авіаторові», представнику Boeing в нашій країні – компанії «Прогрестех-Україна» за можливість проявити свої здібності», – ділиться враженнями Ігор Каліенко.

«Ми не вперше беремо в свою команду «випускників» проекту «Авіатор». Це освічені, грамотні, інтелігентні молоді люди, які вносять свій внесок у розвиток авіаційної галузі, конструюють нові літаки. За такими фахівцями, як вони – і наше майбутнє, і майбутнє авіації», – підкреслює директор «Прогрестех-Україна» Андрій Фіалковський.

Пишається переможцями масштабного проекту благодійного Фонду і його президент. «Україна не привезла на Ле Бурже жодного літака, зате у Франції українська молодь демонструє відмінну ерудицію, рівень інтелекту, блискучі знання, які цінуються провідними компаніями України і світу. Наше завдання – сформувати молоду еліту країни, нову генерацію фахівців, відкрити перед ними весь світ, але зробити так, щоб вони працювали і розвивалися в Україні, будували вітчизняний авіапром», – каже Борис Колесніков.

Нагадаємо, під час проведення авіафоруму Ле Бурже 2017 був підписаний аналогічний договір на співпрацю між переможцем «Авіатора 2017» Олексієм Лозовим і представником Boeing Україна.